Marzeniem każdego z nas jest posiadanie domku letniskowego lub działki z dala od zgiełku cywilizacji. Natura, czyste powietrze, a przede wszystkim idylliczny spokój to pragnienie każdego mieszkańca dużego miasta. Jednak często podczas wdrażania planu budowy w rzeczywistość, napotykamy się z przykrymi problemami natury technicznej, które od razu sprowadzają nas na ziemię.

Jednym z nich jest odprowadzanie ścieków z miejsca, które będzie w praktyce użytkowane tylko sezonowo, co sprawia, że nie opłaca nam się inwestować w usługi oczyszczalni ścieków. Doskonałym rozwiązaniem są przydomowe, a jednocześnie ekologiczne oczyszczalnie ścieków.

Firma Rainshop proponuje biologiczne oczyszczanie ścieków, które – dzięki zastosowaniu systemu tlenowego – neutralizują nieprzyjemne zapachy. Co więcej, technologia takiej oczyszczalni nie wymaga dużej powierzchni instalacji, co doskonale sprawdza się na niewielkich działkach, przy ciasno usytuowanych domkach rodzinnych, a nawet na dużych kompleksach przedsiębiorczych.

Dla mniej przekonanych do takiego sposobu odprowadzania ścieków, firma przygotowała również tradycyjna ofertę – zbiorniki bezodpływowe. Szamba proponowane przez Rainshop są wykonane z jednego kawałka. Charakteryzują się grubymi ścianami, co zapobiega przeciekaniu. Zbiorniki są również niezwykle odporne na ciśnienie, co potęguje ich długotrwałość. Największą zaleta jednak są atrakcyjne ceny szamb dopasowane do kieszeni działkowca.

---------------------------