Stosuj naprzemienny ciepło-chłodny prysznic, zakończony zawsze strumieniem   chłodnej wody. Nacieranie pojędrniającym tonikiem, np. z ochłodzonego naparu rozmarynu z niewielkim dodatkiem czystej wódki i soku z cytryny. Stosuj pojędrniające okłady. Do ciepłej wody wsyp trochę soli, do zimnej dodaj soku z cytryny. Zmoczone w tych roztworach ręczniki przykładaj do piersi. Stosuj również kosmetyki chroniące przed słońcem. Skóra biustu i dekoltu jest bardzo wrażliwa na promienie UV.

Naucz się upiększających sztuczek! Jeśli małemu biustowi brakuje krągłości, można go wymodelować odpowiednim makijażem. Zrób go po włożeniu wydekoltowanej sukienki. Użyj matowego pudru, o ton ciemniejszego od karnacji. Szerokim pędzlem nałóż kosmetyk na wgłębienie między piersiami i pociągnij nad każdą z nich półokrągłą smugę. Rowek wyda się wówczas głębszy, a piersi bardziej wypukłe. Dekolt, długo ukrywany pod ciepłą odzieżą, może być bardziej blady niż skóra twarzy. Ładny odcień nada mu samoopalacz. Wybieraj samoopalacze do ciała; te do twarzy są z reguły ciemniejsze. Przed nałożeniem preparatu zrób delikatny peeling skóry, aby kosmetyk wchłonął się równomiernie i nie pozostawił plam lub smug. Złocista karnacja uzyskana po 3-4 godzinach sprawi, że mały biust będzie wyglądać ponętnie.

breast

Zrób sobie delikatny masaż. Żaden krem nie powiększy biustu. Ale jędrna, dobrze napięta skóra będzie lepiej podtrzymywać piersi i unosić je ku górze. Stosuj kosmetyki nawilżające i pojędrniające, przeznaczone specjalnie do pielęgnacji tej części ciała. Krem lub żel nałóż na wysokości pachy, dokładnie rozsmaruj go okrężnym ruchem wokół piersi, omijając brodawki. Powtarzaj ten ruch do momentu całkowitego wchłonięcia kosmetyku.

Unikaj rygorystycznych odchudzających diet, bo tkanki tłuszczowej ubywa również z piersi. Unikaj długich gorących kąpieli, które mocno rozmiękczają naskórek. Unikaj również spania na brzuchu, bo spłaszcza piersi.

Ta strona została znaleziona dzięki :

  • may biust
---------------------------