Ekscytujący film opowiadający o legendarnej grupie muzycznej Paktofonika… Jesteś bogiem, na ten obraz filmowy czekało ponad dziesięć lat wielu wielbicieli muzyki. Opowieść o 3 przyjaciołach, którzy zmagają się z kłopotami życia powszedniego oraz do tego odnajdują czas na własną pasję, czyli muzykę. ProdukcjaJesteś Bogiem Chomikuj dedykowana jest nie tylko sympatykom muzyki, ale także tym, którzy interesują się filmem i filmami biograficznymi z wątkami muzycznymi.

Już teraz Jesteś Bogiem na Chomikuj:
 

jestes bogiem chomikuj

Jesteś Bogiem” to oczekiwany od dawna film o zespole Paktofonika, który na zawsze zmienił oblicze polskiego hip-hopu.
Paktofonika powstała w 1998 roku, 3 wydawnictwa zespołu: „Kinematografia„, mini album „Jestem u>Bogiem” oraz „Archiwum kinematografii” sprzedały się w gigantycznych nakładach. Wkrótce po premierze „Kinematografii” fanami Paktofoniki wstrząsnęła wieść o samobójstwie Magika. Ponoć po pierwszej projekcji Fokus i Rahim przyznali zgodnie – „to nasz film„.

Jesteś Bogiem Chomikuj

Tak naprawdę to film całego pokolenia. Roczników wychowanych w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, u progu kiełkującego kapitalizmu, kiedy piosenka w formacie MP3 zajmowała dwie dyskietki, a walkman z zajechaną kasetą był wszystkim, co do szczęścia było potrzebne. „Jesteś Bogiem Chomikuj” jest pozbawionym nadęcia podsumowaniem zbiorowych lęków, ale i nadziei polskiej „generacji X„.
Zobacz już teraz Jestes Bogiem Chomikuj:

Ta strona została znaleziona dzięki :

  • chomikuj mode
  • jestem bogiem chomikuj
  • jesteś bogiem chomikuj
  • level forall pl
---------------------------