Far Cry 3 to nie jest tylko bardzo zwariowana gra – to również ogrom dodatkowych możliwości w niespotykanej, malowniczej otoczce. W tej części Far Cry wcielamy się w w Jasona Brody’ego, którego łódź zatopili piraci, w wyniku czego wylądował on na pełnej niebezpieczeństw tropikalnej wyspie. Jak by tego było mało jego ukochaną porwano, a wszędzie roi się od pozbawionych skrupułów, szalonych morderców. By ocalić swoją dziewczynę i wydostać się z tego przeklętego miejsca Jason będzie zmuszony szybko nauczyć się zabijać!
Twórcy cały czas bombardują nas kolejnymi informacjami o najnowszym Far Cry’u. Gracze wreszcie poczują, co oznacza niczym nieskrępowana wolność w odkrywaniu tajemnic sporych rozmiarów tropikalnej wyspy.Far Cry 3 chomikuj

Far Cry 3

 


CORE 2.9 GHZ, 6 GB RAM, GRAFIKA 1 GB WINDOWS VISTA/7/8 

 

Far Cry 3 to trzecia odsłona popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin, w których przemierzamy otwarty świat i bierzemy udział w zróżnicowanych starciach z grupami inteligentnych przeciwników. Za produkcję odpowiada, podobnie jak w przypadku części drugiej, studio Ubisoft Montreal, choć tym razem pomagają mu także zespoły Ubisoft Shanghai, Massive Entertainment oraz Ubisoft Reflections.Gracze wcielają się w Jasona Brody’ego, którego łódź została zatopiona przez piratów, w wyniku czego wylądował on na pełnej niebezpieczeństw tropikalnej wyspie.

 

OPIS3.pngFar Cry 3


Far Cry


Chomikuj


2012 PL


2012


PL

 

 

 WERSJA POLSKA [ RELOADED ] PO WYPAKOWANIU 2 X DVD ISO
1. POBIERZ 10 PARTÓW I WYPAKUJ ZA POMOCĄ WINRARA
2. OTRZYMANE OBRAZY ISO ZAMONTUJ W NAPĘDZIE / WYPAL NA PŁYTĘ
3. ZAINSTALUJ GRĘ ORAZ UPDATE [ Z DVD 2 ] LUB DODANE LUZEM
4. SKOPIUJ CRACK Z ISO LUB [ DODANY LUZEM ]
5. GRAJ [ ODPAL GRĘ PLIKIEM FCUPDATER.EXE ]

 

Ta strona została znaleziona dzięki :

  • Far Cry 2 chomikuj
  • Far Cry 3 Chomikuj
---------------------------