Współczesny tryb życia jest męczący i wielu z nas daje nam w kość. Przemęczenie, brak snu oraz zabieganie mogą obniżyć naszą odporność. Dbanie o własne zdrowie jest szczególnie ważne w okresie zimowych, kiedy to często eksponujemy swoje ciało na mróz oraz spotykamy się niewidocznymi dla nas bakteriami.

Jednak nam jak zwykle brakuje czasu. Co zrobić, gdy dopadnie przeziębienie lub grypa w godzinach wieczornych, a jutro mamy ważny dzień w pracy? Co zrobić, gdy dziecko zacznie w nocy gorączkować, a w domowej apteczce skończą się najważniejsze leki? Większość aptek kończy swoje dyżury przed godziną 20-stą, a my ciągle zapracowani nie mamy czasu dokupić niezbędnych lekarstw.

Mieszkańcy poznańskich Rataj nie mają takiego problemu, dla nich pomoc jest przygotowana 24 godziny na dobę. Apteka Stare Żegrze to kompleksowa obsługa w branży farmaceutycznej, w zakresie sprzedaży leków oraz doraźnej pomocy. Apteka posiada również stronę internetową, czytelną mapę dojazdu oraz numer kontaktowy. Apteka całodobowa to doskonałe rozwiązanie, w szczególności na terenie dużych skupisk mieszkań. Każde osiedle powinno zapewniać choć jeden punkt apteczny, otwarty przez całą noc. Nie zawsze jednak możemy na czas otrzymać niezbędną pomoc farmakologiczną, co może być zagrożeniem dla naszego zdrowia.

---------------------------