Na plaży zawsze znajdzie się kobieta, która wygląda o wiele lepiej od innych. To jednak wcale niekoniecznie ze względu na swoją wspaniałą figurę. Jest po prostu zadbana, ma to “coś”, co przyciąga wzrok. Chcesz być taką plażową miss? Oto kilka porad.

Kilka dni przed urlopem użyj samoopalacz. W słońcu, by mieć pewność, że uzyskasz efekt w świetle dominującym o tej porze roku. Po tym zabiegu zderzenie z promieniami słonecznymi nie będzie dla was traumatyczne, bo już będziecie nieco muśnięta słońcem.

Kupując kostium kąpielowy nie warto oszczędzać. Inwestycja zaowocuje zadowoleniem, które odczujesz, gdy zobaczysz na plaży kobiety, które kupiły swoje plażowe kreacje w supermarketach. Różnica taka jest widoczna gołym okiem. Pamiętaj, by kostium pasował do twojego stylu.

Beach_Sexy_Bump_Wallpaper

Idź do fryzjera. Musisz zadbać o końcówki włosów, bo to one padną ofiarą UV. Obetnij je i zastosuj kurację nawilżającą. Latem dobrze jest używać odżywek do włosów. Dzięki nim zyskasz pewność, że twoje loki pozostaną w dobrej kondycji.

Królowa plaży nie może świecić żółtymi piętami i popękaną skórą na stopach. Pedikiurzystka da sobie radę z wszystkimi niedoskonałościami i wybierze odpowiedni lakier dla twoich stóp. Pamiętaj również, że każda szanująca urlopowiczka nie rozstaje się z kremem do rąk i stóp.

---------------------------