Na ekranie wcielają się w role twardych macho. W życiu zaś są troskliwymi ojcami. To ostatnie nie przeszkadza fankom darzyć ich uwielbieniem. Podobno dla kobiety nie ma seksowniejszego widoku, niż mężczyzna z dzieckiem na rękach… Oto najsłynniejsi i najbardziej ponętni tatusiowie świata show-biznesu.Kto by przewidział, że bożyszcze kobiet Brad Pitt tak świetnie sprawdzi się w roli ojca. I to nie jednego dziecka, a całej gromadki? Gwiazdor słynie z troskliwej opieki nad swoimi dziećmi.

Kolejny jeden z najseksowniejszych mężczyzn na ziemi również wyszalał się i wybrał życie rodzinne. Ekscentryczny Johnny Depp twierdzi, że najwięcej radości sprawia mu przebywanie w domu i opieka nad dziećmi. Zazwyczaj strzeże ich prywatności, dał się jednak namówić na ciekawą sesję. Oto on, Vanessa Paradis i ich pociechy.

Tom Cruise długo czekał na biologiczne dziecko. Wyczekana i rozpieszczona Suri Cruise już wyrasta na gwiazdę równą jej rodzicom.

Co prawda David Beckham był oskarżany o wypychanie swoich slipek w reklamie bielizny Armatniego, jednak wciąż jest jednym z najseksowniejszych gwiazdorów sportu. A również troskliwym ojcem dwóch synów.

Zupełnie z rodzinnym szczęściem nie ukrywa się Hugh Jackman. Groźny Volverine prywatnie jest troskliwym ojcem, który nie wstydzi się zjeżdżać na zjeżdżalni czy pozować w towarzystwie Myszki Micky…

Wokalista Seal dopiero po czwartym dziecku powiedział: stop! Wraz z supermodelką Heidi Klum troskliwie zajmują się dziećmi i są ikoną szczęśliwego rodzicielstwa w show-biznesie.

---------------------------