Dłonie to wbrew pozorom bardzo ważna część naszego ciała. Szczególnie my jako kobiety powinnyśmy zawsze olśniewać zadbaną nie tylko skórą dłoni, ale również wypielęgnowanymi paznokciami. Firma kosmetyczna Canexpol zapewnia profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji paznokci. Szczególnie interesujące są olejki pielęgnacyjne. Wiele kobiet bowiem ma problem z odstającymi skórkami oraz łatwo łamiącymi się paznokciami. Olejek na bazie wyciągów roślinnych nie tylko dogłębnie odżywia, ale również działa kojąco i przeciwzapalnie.

Sprawia, że skórki są bardziej miękkie, stąd łatwo je usunąć bez konieczności użycia radełka, które uszkadza strukturę paznokcia. W ofercie Canexpol znajdziemy również pilingi do rąk, po których skóra staje się gładka i aksamitna w dotyku. Złuszczając zrogowaciały naskórek przyczyniamy się bowiem to ciągłej regeneracji skóry dłoni, a uzupełniając pielęgnacje kremami do rąk na bazie aloesu, odpowiednio ją nawilżamy. Istotny jest również dobór odpowiedniego zmywacza do paznokci.

Często zmywacz do paznokci charakteryzuje się ostrym i rażącym zapachem alkoholu, stad nieraz rezygnujemy z malowania paznokci. Firma Canexpol proponuje zmywacze o delikatnych, owocowych zapachach. Regularne używanie palety kosmetyków naszej firmy sprawi, że Twoje dłonie będą odpowiednio odżywione i zadbane każdego dnia. Nie wstydź się swoich rąk!

---------------------------